BULKAV DUYURULARI           

 
25.01.2013

Sayın Bulaklılar,daha önceki yazımızda size, Ankara'daki Bulaklıların bir araya gelerek, Köyümüzle ilgili konuları görüşeceği bir toplantı yapılacağını duyurmuştuk.Toplantı; 03 Şubat 2013 pazar günü 10,30 da Ankara " MADO " da yapılacak.Açıklama yukarıda daha detaylı olarak yazılı.İsteyen Bulaklılar katılabilir.

__________________
 
13.12.2012

Sayın Bulaklılar,sizlerden BULKAV la ilgili düşüncelerinizi yazmanızı istemiştim.Ancak şu ana kadar hiç bir öneri ve görüş yazılmadı.Sizlere siteden İSTANBUL'daki Bulaklıların biraraya gelerek Köyümüz için ne yapmalıyız konulu toplantı hakkında açıklama yapıldı.Şimdi aynı toplantı aksilik olmazsa OCAK 2013'te, ANKARA'da yapılacak.Gerekirse Bulaklıların yaşadıkları diğer şehirlerimizde de yapılabilir.Ankara'daki toplantıya Ankara da yaşayanların dışında Karabük'tende isteyenler katılabilir.

__________________
 
29.09.2012

Sayın Bulaklılar ve Bulakonline üyeleri; Sizlere BULKAV üyeliği ile ilgili ne düşündüğünüzü yazmanızı istemiştim. Şu ana kadar hiç bir görüş ve düşünce almadık.Sizlerin düşünceleri bizler için çok önemli.Bekliyoruz. Hakkı Eren

__________________
 
29.09.2012

Bulkav Online Sistemi Faaliyete Geçti... www.bulakonline.net/bulkav/bulkav.asp

__________________
 
 
Sayfanın izlenme sayısı: 1470