TEŞEKKÜR                                                                                               BULAK KÖYÜ HALKI ADINA

 
 

DUYARSIZ KALMADINIZ...

                                                              

Değerli Bulaklılar,

Valimiz Sayın İzzettin Küçük’ün köyümüze teşriflerindeki sohbetinde, Ankara’da düzenlenen Karabük Günlerindeki beyanında ve bugün de Valilik resmi web sitesinde yayınlanan açıklamalarında paylaştığı; Bulak Çocuk Yuvası’nın gelmesi muhtemel sığınmacı konuklar için tahsis edilmesinin düşünülmediği bilgisi memnunlukla karşılanmıştır.

Bulak halkı olarak, böylesi hassas bir konuda göstermiş olduğu duyarlılıktan ve desteklerinden dolayı Sayın Valimize şükranlarımızı arz ediyoruz.

Ayrıca bu süreçte resmi kurum ve yöneticilerle iletişimi sıcak tutan Muhtarımız Emin Güner ve ihtiyar heyetine, her zaman yanımızda olduklarını bildiğimiz ilimiz Milletvekilleri ve Siyasi Parti Temsilcilerine ve Bölgenin Sesi Gazetesi Yazarı Sayın Ahmet Gölbek’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Değerli Bulaklılar/Bulakseverler, sizler de konuyu özenle takip ettiniz, çözüm önerileri sundunuz, tarihimize ve kültürümüze sahip çıktınız.

Yeni güç birlikteliklerimizde buluşmak üzere, gücümüzü üzmeyecek günler diler, saygılar sunarız…

 

 

 

Sayfanın izlenme sayısı: 734

 

Kapat