[Mustafa ÜSTÜNDAĞ]

 

   

     

Cümbür Cemaat Aile

"Çocuklar hiç bir zaman büyümezler" sloganından yola çıkan ve bir aile komedisini Star TV izleyicileriyle buluşturan "Cümbür Cemaat", aile üyelerinin sorunları, yaşanan olayları ve pençesine düşülen aşkları mizahi bir dille aktarıyor. Seyircileri kah güldürecek kah hüzünlendirecek dizide, yaşadıkları herkese tanıdık gelecek bir aile; İsmet Baba’nın ailesi evlerimize konuk oluyor.

Umudun "Öykü"sü

Üç çocuğu olan ancak oğlu ve büyük kızından yana yüzü gülmeyen İsmet Baba, "Cümbür Cemaat"le ailemizden biri oluyor. Bir baltaya sap olamayan ve hâlâ kendini babasına ispatlamaya çalışan oğlu Kenan’la, evliliğinde mutsuz olan ve kocası Yavuz’la yaptığı her tartışmayı evdeki eşyaları ve hatta mobilyaları toplayın baba evine dönerek noktalayan kızı Ayşegül arasında sıkışıp kalan İsmet Baba’nın tek umudu küçük kızı Öykü’dür. Ta ki üniversitede okuyan ve başarılı bir öğrenci olan Öykü bir aşka yelken açana dek…

Ailesinde hayatında bunlar olurken İsmet Baba’nın yurtdışında yaşayan ve yıllardır görmediği can düşmanı Fikri de ülkeye kesin dönüş yapar ve olaylar gelişir. Bir yanda ailesi, diğer yanda Fikri ve Fikri’nin oğlu ile baş etmeye çalışan İsmet Baba, yaşadığı sıkıntılara eğlenceli çözümler buluyor; izleyiciler Star TV ekranlarına kilitleniyor.

 

 

 

Kapat