Bulak Köyünün yönetiminde söz sahibi olan yerel yöneticilerine değerli hizmet ve çalışmalarından dolayı teşekkür etmek amacıyla hazırlanan bu bölümde Valimiz, Belediye Başkanımız, Muhtarımız ve Köy İhtiyar Heyeti Üyelerimiz tanıtılmaktadır.

   

YÖNETİCİLERİMİZ

İzzettin KÜÇÜK
Karabük Valisi

 

 

11.11.1964 Tarihinde Erzurum İli Tortum İlçesinde doğmuş olup, evli ve iki çocuk babasıdır. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdikten sonra Sakarya Üniversitesinde master yapmıştır. Sırasıyla Yenice, Pehlivanköy ve Eflani Kaymakamlığı görevlerine vekaleten, Abana  Kaymakamlığı, Aydıntepe Kaymakamlığı, Siirt Vali Yardımcılığı, Pamukova, Safranbolu ve Üsküdar Kaymakamlığı görevlerinde bulunan Vali İzzettin KÜÇÜK bakanlar kurulunun 11.05.2010 tarih ve 2010/407 sayılı kararı ile ilimize atanmıştır.

_______________

_______________

_______________

Rafet VERGİLİ
Karabük Belediye Başkanı

 

 

1959 yılında Araç ilçesinde dünyaya geldi. Karabük'lü merhum iş adamı Mehmet Vergili’ nin oğlu olan Rafet Vergili, beş çocuk babası ve bir torun sahibidir. İlk, orta ve lise tahsilini Karabük TED Kolejinde tamamlamıştır.
1979 yılında iş hayatına atılmıştır. Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında başta Umman, Cezayir, Romanya ve İran’ da olmak üzere toplam 15 adet demir çelik tesisinin yapımını gerçekleştirmiştir. Şu anda Karabük Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerini sürdüren demir çelik tesislerinin kurucusudur.
1983-1987 yılları arasında Karabük İşverenler Sendikasında görev yapmıştır. Daha sonra 1989-1992 yılları arasında Karabük Ticaret Odası Başkanlığı görevini yürütmüştür.
Karabük Ticaret Odası Başkanlığı döneminde;
- Karabük, kalkınmada öncelikli il (teşvik) kapsamına alınmıştır.
- Karabük Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulması için gerekli girişimlerde bulunulmuştur.
- Karabük, doğalgaz hattı yapımı kapsamı içine aldırılmıştır.
- Karabük demir Çelik için kütük makinesi yapımı çalışmalarında bulunulmuştur.
Ayrıca ilimizdeki bir çok sivil toplum kuruluşu, vakıf ve derneklerin üyesi veya yöneticisi olarak Karabük iline çeşitli hizmetlerde bulunmuştur.

_______________

_______________

_______________


Emin GÜNER
Bulak Köyü Muhtarı

 

 

2011 -

ESKİ MUHTARLARIMIZ

Hakkı EREN

 

 

2005 - 2011

Saim ALBAYRAK
(Muhtarlık döneminde vefat etmiştir)

 

 

1999 - 2005

Ahmet ALTAY  

 

1994 - 1999

         
info@bulakonline.net  

Köyümüze Bugüne Kadar Hizmet Vermiş Muhtarlarımızın Resim ve Bilgilerini Gönderiniz Yayınlayalım!

 

info@bulakonline.net

 

 

Kapat